KONST / Litografier / Färglitografi 12498305
nr 1249 8305
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Storskärgården. Signerad, numrerad 1/160. Motivet: 49x64
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:26:44
700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson